Kreativni likovni natječaj "VOLIM MLIJEKO!" za sve osnovnoškolce od 1. do 4. razreda

Autor: Željka Vendl, 5. 10. 2014.

Čak i ptice na grani znaju da je za sretno odrastanje važna pravilna i uravnotežena prehrana - i to od malih nogu. Ništa manje važni nisu ni kreativno izražavanje i stvaralaštvo.

Zato Dukat već treću godinu zaredom raspisuje kreativni likovni natječaj "VOLIM MLIJEKO!", a od ove godine poziva sve osnovnoškolce od 1. do 4. razreda da dizajniraju pakiranje svog omiljenog Dukat mlijeka!

Stručni će žiri izabrati četiri najkreativnija rada koja će krasiti Dukat trajno mlijeko i koja će se naći na policama trgovina diljem Hrvatske, dok će glasovi javnosti odrediti rad kojemu će biti dodijeljena nagrada publike!

Stoga bojice u ruke i pusti mašti na volju, jer zašto mlijeko koje voliš ne bi izgledalo onako kako želiš?

Natječaj traje od 24. rujna do 22. listopada 2014.

U povodu obilježavanja Svjetskog dana školskog mlijeka Dukat već treću godinu zaredom raspisuje kreativni likovni natječaj "VOLIM MLIJEKO!" za učenike od prvog do četvrtog razreda osnovnih škola u Republici Hrvatskoj.

Ciljevi natječaja su edukacija učenika o važnosti pravilne i uravnotežene prehrane te poticanje kreativnosti, likovnog izražavanja i stvaralaštva.

I ove godine natječaj podupire Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, dok su partneri projekta Muzej suvremene umjetnosti Zagreb i OutdoorAkzent.

Molimo roditelje/zakonske zastupnike, učitelje i sudionike natječaja da pročitaju Pravila i uvjete za sudjelovanje u kreativnom likovnom natječaju "VOLIM MLIJEKO!" te da uz likovne radove u Dukat pošalju i potpisan obrazac Suglasnosti za sudjelovanje u kreativnom likovnom natječaju "VOLIM MLIJEKO!" koji možete preuzeti ovdje.

Preuzmi suglasnost za sudjelovanje

Izvor: http://www.volim-mlijeko.hr/